Navigace

Obsah

Adaptační kurz šestých tříd

Typ: ostatní
Adaptační kurz šestých tříd 1Seznamovací kurz šesťáků

Adaptační pobyt 6.A

Ve dnech 5.–6. 9. se uskutečnil adaptační pobyt pro žáky šesté třídy, který měl prohloubit týmového ducha třídy. Umožnil dětem společné zážitky a příjemně nastartoval vstup na druhý stupeň základní školy. Místem pobytu žáků byl Les Park Vřesovice, který skýtá řadu sportovního vyžití a pohodlné ubytování. Program byl zaměřen na vzájemnou spolupráci, tvořivost a důvěru vůči sobě navzájem. Nechyběla ani noční stezka odvahy. Dětem se pobyt líbil a všichni jsme si ho užili.

Mgr. Michaela Palmeová

 

Adaptační kurz 6.B

Druhý stupeň přivítal šestou B dvoudenním adaptačním kurzem v rekreačním areálu Kamínka u Roštína. I počasí se rozhodlo s námi kamarádit, a tak jsme si užili dva dny sluníčka, pohybu, her a pohody. Tématem celé akce byla spolupráce. Vyzkoušeli jsme si spolehnout se jeden na druhého, zjistili jsme něco nového o svých spolužácích a už teď se těšíme na další zážitky, které nám tento školní rok přinese.

Mgr. Veronika Flídrová

foto ZDE.


 


Vytvořeno: 11. 9. 2019
Poslední aktualizace: 12. 9. 2019 10:01
Autor: Ing. Martin Prachař