Ekologická akce - čištění potoka Stříbrňák a okolí kaple sv. Floriána

Ekologická akce - čištění potoka Stříbrňák a okolí kaple sv. Floriána V pátek dne 24. listopadu se žáci 6. třídy spolu se svým třídním učitelem zúčastnili ekologické akce. Náplní této akce bylo čištění potoka Stříbrňák a okolí kaple sv. Floriána. V okolí potoka jsme nasbírali do pytlů nejvíce plastů a nápojových plechovek. Nejvíce znečištěnou lokalitou bylo okolí kaple sv. Floriána. Při příchodu ke kapli jsme mohli na svahu vidět povalující prázdné skleněné láhve od alkoholu, nápojové plechovky, plastové obaly od chipsů a sladkostí. Vše se nám podařilo řádně vysbírat. Roztříděný odpad jsme vysypali do určených kontejnerů u základní školy.
Velké poděkování patří všem zúčastněným. Největší dík patří Adamovi Reniersovi, Míši Liškové a Rudolfovi Pěnčíkovi, kteří po celou dobu poctivě a obětavě pracovali.

Za celou 6. třídu
Mgr. David Kosík