Navigace

Obsah

Individuální setkání

Typ: ostatní | náš tip
setkaniIndividuální setkání

Individuální setkání dítě – rodič – učitel: hodnocení práce za další čtvrtletí

Zveme Vás do školy na druhé individuální setkání ve složení dítě – rodič – učitel. Jedná se o setkání, které je alternativou tradiční třídní schůzky. Hlavní výhodou je, že setkání se účastní i dítě, kterého se vzdělání týká nejvíc. Tato setkání jsou přínosná pro nás všechny. Rodičům a učitelům umožní lépe poznat, jak dítě přemýšlí a jak mu můžeme pomoci v jeho rozvoji, a v dítěti posílí zodpovědnost v přístupu k poznávání.

Jakým způsobem se na schůzku přihlásit?

Přihlásíte se přes odkaz na webových stránkách školy (www.zskorycany.cz). Vyberete si třídního učitele, den a čas. Vyplníte svoje jméno, e-mail, telefon a odešlete. To je vše.

Poznámka: Systém Vám nabídne také registraci. Registrovat se nemusíte. Pokud se zaregistrujete, můžete se opakovaně přihlásit a uvidíte svůj rezervovaný termín.

Přihlaste se vždy jenom k třídnímu učiteli svého dítěte. Pokud se budete chtít setkat i s jinými vyučujícími, nemusíte se už nikam hlásit. Učitelé vyučující na 2. stupni budou všichni v dané termíny přítomni.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se obraťte na třídního učitele (telefonicky nebo mailem).

Termíny osobních setkání

Nabídnuté časy najdete v rezervačním systému.

 

třída

termín

místo

1.

23. 4. a 24. 4.

budova 1. stupně

2.

23. 4., 29. 4. a 30. 4.

budova 1. stupně

3.

23. 4. a 25. 4.

budova 1. stupně

4.

23. 4. v 16 hodin

budova 1. stupně

5.A

23. 4. a 24. 4.

budova 2. stupně

5.B, 6., 7., 8. a 9.

23. 4. a 24. 4. (15.00–18.00)

budova 2. stupně

Poznámka: Ve 4. třídě proběhne klasická třídní schůzka (z důvodu nemoci třídní paní učitelky).

Rezervace ZDE.

Proč přijít i se svým dítětem?

Hodnocení práce Vašeho dítěte ve škole by se nemělo zúžit jen na známky. Společné setkání je příležitostí ke zhodnocení, k zamyšlení se nad tím, jak se Vašemu dítěti dařilo, z čeho má radost a dobrý pocit, s čím naopak bojuje a kde by potřebovalo naši pomoc. Tyto otázky by si mělo položit především samo dítě. Učí se tím zodpovědnosti za svoji práci. My – rodiče a učitelé – ho chceme vyslechnout, ocenit jeho snahu a výsledky, povzbudit ho a nabídnout mu pomoc.

Pokud by někdo nechtěl nebo nemohl s sebou dítě vzít, samozřejmě nemusí, záleží na Vás.

Společná schůzka rodičů

Pokud byste se chtěli sejít jako rodiče dětí jedné třídy dohromady k řešení záležitostí týkajících se celé třídy, obraťte se na třídního učitele, je možno uspořádat ještě společnou schůzku rodičů.

 


Vytvořeno: 8. 4. 2019
Poslední aktualizace: 21. 4. 2019 23:02
Autor: Správce Webu