Ohlédnutí za vánočním časem II

Ohlédnutí za vánočním časem II Společné vánoční koledování

Společné vánoční koledování

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si ve škole na Masarykově ulici zpříjemnili společným zpíváním u stromečku. Každá třída si nachystala vánoční píseň – zazněla tradiční moravská koleda Pásli ovce Valaši, píseň O Vánocích od Nikol, Půlnoční od Václava Neckáře, známé Rolničky, ale v anglické a německé verzi, koleda Vondráši, Matúši zahraná na boomwhackery, a dokonce vánoční píseň s vlastním textem na známý nápěv. Krásné svátky a vše dobré do nového roku nám zavinšoval pan ředitel a s písní Vánoce, Vánoce přicházejí, kterou si připravili naši učitelé, jsme se rozešli ke stromečkům do tříd. Děkujeme všem žákům i učitelům za nasazení, které přípravě a průběhu společného zpívání věnovali.

Mgr. Martina Lungová

Vytvořeno: 8. 1. 2020