Používám mozek!

Ve středu 13. září si žáci 5. až 9. ročníku vyslechli pořad Používám mozek.
Byla to zábavná přednáška, během které se žáci dověděli, jak se v mozku vytvářejí a uchovávají informace, jak je dobré se učit a jak ne, dověděli se něco o křivce zapomínání, o strachu ze zkoušení a o tom, jak si zvýšit sebevědomí.

A jak přednášku hodnotí naši šesťáci?

Mně se přednáška líbila, zase jsem poznala další nový orgán, tentokrát mozek. Nejvíce se mi líbilo, že to bylo nejen učení, ale i legrace. Chtěla bych, aby takových přednášek bylo víc.

Michaela Lišková 6. třída

Nejvíce se mi asi líbilo to, jak nám přednášející říkal o tom, jak se můžeme naučit na nějakou písemku. Ukazoval nám i funkci ucha a tak dále. Představení bylo velmi hezké. Opravdu se povedlo. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo to, že konec přišel tak brzy, teda alespoň mně to rychle uteklo

Andrea Valentová, 6. třída

Moc se mi představení líbilo, protože bylo vtipné a poučné. Bylo moc dobře „udělané“. Myslím, že bych se na to klidně podívala ještě jednou.

Veronika Náplavová, 6. třída

Moc se mi přednáška líbila. Byla velmi zajímavá a místy i zábavná. Naučila jsem se spoustu nových věcí. A skvěle jsem se bavila. Pán, co přednášel, mi byl taky velmi sympatický. Celé představení hodnotím kladně.

Eliška Berková, 6. třída

Tato akce se mi velmi líbila, protože jsme se hodně nasmáli. Byly i soutěže a odznáčky. Myslím, že se to všem líbilo.

Iveta Valentová, 6. třída

Tento projekt se mi velmi líbil. Hlavně proto, že byl vtipný a viděl jsem i pokusy. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo to, že přednáška byla krátká.

Adam Reniers. 6. třída

Vytvořeno: 25. 9. 2017