Přání do nového školního roku

Přání do nového školního roku V pondělí 3. 9. jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Nejdříve jsme se všichni sešli ve sportovním centru, kde nás přivítal ředitel školy.

Zvláštní přivítání patřilo našim prvňáčkům, pro které tímto dnem začala nová životní etapa.

Po společném úvodu jsme se pak rozešli do tříd s přáním, ať se vše daří.

Všem dětem přejeme, aby tento školní rok byl pro ně přínosný a cenný, plný poznávání světa a hodnoty přátelství.

Našim prvňáčkům přejeme, aby se jejich třída pro ně stala radostným a podnětným místem, kam se budou těšit.

Našim deváťákům přejeme, aby tento školní rok dokázali napnout všechny své síly a zodpovědně se připravili na přechod do další školy a aby si tu školu dokázali dobře vybrat. A také aby si naplno užili každou chvíli, kterou ještě spolu se svými spolužáky a učiteli na naší škole stráví.

Všem učitelům přejeme, aby měli dostatek sil a moudrosti provázet svěřené děti, aby byli laskaví a spravedliví a aby jim jejich práce přinášela radost.

Všem zaměstnancům školy přejeme, aby jim šla práce dobře od ruky.

Všem rodičům a ostatním blízkým přejeme, aby byli svým dětem dobrým příkladem a oporou.

Vytvořeno: 12. 9. 2018
Poslední aktualizace: 13. 9. 2018 9:23