Úřad práce Kroměříž

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 jsme spolu s paní učitelkou Markovou a Flídrovou navštívili Úřad práce v Kroměříži, kde nám měly ochotné zaměstnankyně úřadu pomoci při rozhodování o naší budoucnosti. Všechno měly úžasně připravené, měly prezentaci, podklady a ledničku! Lednička je místnost, ve které se uchovávají důležité informace o různých povoláních a školách - zkrátka archiv ÚP. Nevím, jak jsou na tom ostatní po návštěvě ÚP, ale já najednou začínám čím dál tím více pochybovat o tom, co chci dělat.

Pokud se ptáte, jestli byla naše návštěva úřadu ku prospěchu, tak rozhodně ano, i když každý z nás si odnášel rozličné dojmy. Někteří, do tohoto okamžiku pevně rozhodnuti výběrem školy, začali pochybovat, jiní se ještě více utvrdili ve svém rozhodnutí. Ale protože nedošlo k žádným ztrátám na životech ani na majetku, dala by se akce rozhodně za úspěšnou považovat.

Alice Nováková, žačka 9. ročníku, ještě před návštěvou pevně rozhodnuta být novinářkou, po návštěvě pochybující 

Vytvořeno: 24. 10. 2017
Poslední aktualizace: 24. 10. 2017 22:37