Navigace

Obsah

Elektronická žákovská knížka

Typ: ostatní
Od nového školního roku budeme využívat elektronickou žákovskou knížku.

Během minulého školního roku, kdy probíhala velká část výuky distančním způsobem, jsme řešili, jakým způsobem Vás, zákonné zástupce, i samotné žáky co nejlépe informovat o hodnocení práce žáka. Po diskuzích a hledání inspirace v jiných školách jsme se rozhodli, že od tohoto školního roku budeme využívat k zápisu hodnocení elektronickou žákovskou knížku (s výjimkou žáků 1. a 2. třídy, kterým zůstanou papírové deníčky).

 

Využijeme k tomu systém Škola online, který již ve škole používáme řadu let jako školní matriku. Se systémem Vás seznámí třídní učitelé 8. září na třídních schůzkách. Zde Vám budou předány přihlašovací údaje a dozvíte se, jak se do systému přihlásíte a jak s ním můžete pracovat.

 

Pokud se nebudete moci této třídní schůzky zúčastnit, obraťte se na svého třídního učitele a domluvte se na náhradním řešení.


Vytvořeno: 28. 8. 2021
Poslední aktualizace: 31. 8. 2021 07:57
Autor: Mgr. Martina Lungová