Navigace

Obsah

Florbalový turnaj

Typ: ostatní
Školní florbalový turnaj

ŠKOLNÍ ŽÁKOVSKÝ TURNAJ VE FLORBALU

Ve čtvrtek 9. května proběhl ve sportovní hale již 5. ročník školního florbalového turnaje. Vybraných 6 florbalově již zkušených žáků – „kapitánů“ dostalo za úkol si poskládat svůj tým. Podmínkou bylo zařadit do něj jako své spoluhráče žáky z 5. až 9. ročníku a vždy alespoň jednu dívku. Systém turnaje určil odehrát každému 5 vzájemných zápasů. Vítězem turnaje se stalo družstvo Vojty Plichty se 4 výhrami a jedinou remízou.

Konečné pořadí:

1. místo           V. Plichta, Š. Ševčíková, D. Ptáček, A. Reniers, K. Galandr

2. místo           M. Ševčík, A. Sladký, Z. Vrtal, M. Musil, Ž. Neradová

3. místo           D. Vysoký, N. Sádlíková, P. Vuksta, O. Drozd, T. Zabloudil

fotky jsou ZDE.

Mgr. Miroslav Bieber


Vytvořeno: 19. 5. 2019
Poslední aktualizace: 17. 6. 2019 12:16
Autor: Ing. Martin Prachař