Navigace

Obsah

Florbalový turnaj – okresní kolo

Typ: ostatní
Florbalový turnaj – okresní kolo 4 Vybojovali jsme krásné 3. místo!

Po stříbrném úspěchu našich žáků v okrskovém kole ve florbale čekala naše žáky kvalifikace na kolo krajské.

Dne 1. listopadu jsme tedy vyslali 7 hráčů na tuto mimořádnou událost. Naši školu zde reprezentovali Bořivoj Svoboda, Lukáš Gregor, Pavel Konvalinka, Tomáš Šebesta, Vojtěch Nerad, Dominik Věžník a Oliver Bajko. Tito žáci projevili nevídané odhodlání a mnozí i talent, ale početní převaha soupeřů zde bohužel sehrála svou roli. Nutno dodat, že naši žáci hráli velice dobře a za výsledky z proběhlých utkání se nemusí v žádném případě stydět. Pro koryčanskou školu vybojovali krásnou bronzovou medaili a my jim za tuto příkladnou reprezentaci děkujeme.

 

R. Šuhaj


Vytvořeno: 8. 11. 2023
Poslední aktualizace: 8. 11. 2023 11:30
Autor: Mgr. Martina Lungová