Navigace

Obsah

Informace k výuce ve škole od 25. 5. 2020

Typ: ostatní
Od pondělí 25. 5. se s většinou dětí opět uvidímeve ve škole.

Vzhledem k současné situaci může výuka ve škole probíhat pouze za upravených podmínek. Podrobný popis těchto podmínek najdete zde na webových stránkách školy v článku Opatření pro zabezpečení "ochrany zdraví v souvislosti s onemocnění COVID-19" a Informace pro rodiče o znovuotevření školy.

Další informace:

Výuka ve škole začíná v 8.00. Žáci mohou docházet do školy mezi 7.15 a 7.55. Přezují se v šatně, všechny další věci (např. bundu) si vezmou s sebou a hned odchází do třídy, ve které bude probíhat výuka jejich skupiny. Při práci ve třídě a na chodbách musí dodržovat pravidla ochrany zdraví (nošení roušky, desinfekce rukou, rozestupy, …), děti se všemi pravidly seznámí jejich vyučující.

Konec výuky má každá skupina v jiný čas. Děti neprodleně odejdou ze školy. Ti, kteří chodí na obědy, odejdou s vyučujícím do jídelny.

Prosíme mějte na paměti, že vstup do školy je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám. Pokud byste potřebovali jednat s třídním učitelem, obraťte se na něj telefonicky nebo mailem.

 

Ukončení výuky:

1. třída – 11.10

2. třída – 11.30

3. třída – 11.50

4. třída – 12.10

5. třída – 12.35

 

Stravování ve školní jídelně

Také při stravování ve školní jídelně platí zvýšená hygienická opatření, vše dětem vysvětlíme ve škole. Přihlašování obědů zůstává stejné – žák má přihlášené všechny obědy a v případě, že na oběd ten den nepůjde, je potřeba oběd odhlásit (tel. 720 074 059).

 

Velmi důležité!

Při prvním příchodu do školy je žák povinen odevzdat Čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem. Toto prohlášení žák odevzdá hned v pondělí 25. 5. 2020 při vstupu do školy. Bez tohoto podepsaného Čestného prohlášení nebude žákovi prezenční výuka umožněna.

Formulář Čestného prohlášení je ke stažení zde a v pondělí 25. 5. bude také k dispozici ve škole u vchodu.

příloha_čestné_prohlášení.pdf (268.76 kB)

 

Pro děti, které se i nadále budou vzdělávat doma, bude výuka organizována jako dosud.


Příloha

Vytvořeno: 22. 5. 2020
Poslední aktualizace: 22. 5. 2020 13:53
Autor: Mgr. Martina Lungová