Informace ke stravování ve školní jídelně

od ledna 2023

Od ledna 2023 začíná rekonstrukce budovy školní jídelny a školní družiny na ulici Nádražní. Po dobu rekonstrukce budou tyto služby zajištěny v náhradních prostorách.

Školní jídelna

Obědy se budou vydávat v budově 2. stupně na Masarykově ulici. Po dobu těchto provizorních podmínek jsme nuceni upravit pravidla pro výdej obědů:

nebude možný výdej do jídlonosičů

V případě nemoci dítěte je možné odhlásit oběd ještě v daný den do 6.30 (telefonicky nebo posláním sms na telefonní číslo 720 074 059).

nebude možný výdej pro cizí strávníky

Omlouváme se, není možné za stávajících provizorních podmínek zajistit výdej obědů pro cizí strávníky.

Školní družina

Třídy školní družiny budou v budově 1. stupně na náměstí. O přesném datu přesunu budou zákonní zástupci dětí navštěvujících školní družinu předem informováni.

Omlouváme se všem, kterých se ztížené provizorní podmínky dotknou, a děkujeme za pochopení. Věříme, že nám to pak vynahradí komfort nově zrekonstruovaných prostor.

Mgr. Martina Lungová, ředitelka školy

Vytvořeno: 29. 12. 2022