Navigace

Obsah

Nadace Tomáše Bati

Typ: ostatní
Nadace Tomáše Bati 1Nadace Tomáše Bati na naší škole.

Nadace T. Bati

6. 11. Navštívil naši školu ředitel „Nadace T. Bati“ – pan Pavel Velev.  V projektu „Rozvoj přírodovědného a technického – praktického vzdělávání v ZŠ Koryčany“ je nadace partnerem. Projednáváme spolupráci, tato se týká jednak zapojení filozofie a odkazu firmy a též praktické napojení na přednáškové, prezentační a výrobní způsoby práce. Spolupráci navazujeme též s dalšími školami polytechnického vzdělávání pro sdílené dílny a workshopy. Do vzdělávání začínáme zapojovat i šikovné řemeslníky a regionální firmy. Nastoupili jsme cestu – vzdělávání pro život.

V. Jansa

Fotky zde.

 

 

 


Vytvořeno: 18. 11. 2019
Poslední aktualizace: 18. 11. 2019 14:41
Autor: Ing. Martin Prachař