Navigace

Obsah

Od pondělí 1. 3. 2021 přechází na distanční vzdělávání také žáci 1. a 2. třídy

Typ: ostatní
Výuka bude probíhat přes MS Teams.

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým přechází na distanční výuku také žáci 1. a 2. třídy.

Výuka bude probíhat (stejně jako na podzim) v prostředí MS Teams. Po přihlášení tam uvidíte, jak je výuka naplánovaná časově, najdete tam pokyny a materiály od třídních učitelek i paní učitelky angličtiny.

Je důležité, abyste měli staženou aplikaci MS Teams v počítači, u kterého bude Vaše dítě pracovat. Webová aplikace neumožňuje využívání všech funkcí a také často vykazuje problémy (nejde se přihlásit, zasekává se, vyhazuje účastníky ze schůzky).

Další informace:

Školní družina je mimo provoz.

Školní jídelna – můžete si vyzvedávat obědy ze školní jídelny do vlastních jídlonosičů v době od 11.00 do 14.00. Pokud v době distanční výuky nebudete mít o obědy zájem, je potřeba, abyste je dítěti ODHLÁSILI.

Zapůjčení školních notebooků je možné v budově školy na Masarykově ulici 161. Je nutné se předem domluvit – telefon 573 331 758 nebo 728 166 012, nebo mailem zastupce@zskorycany.cz, reditel@zskorycany.cz.

Ošetřovné – informace o ošetřovném najdete např. zde https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

 

Děkujeme Vám zaspolupráci.


Vytvořeno: 27. 2. 2021
Poslední aktualizace: 27. 2. 2021 11:03
Autor: Mgr. Martina Lungová