Přecházíme na distanční výuku

Nařízením vlády jsou od středy 14. 10. 2020 uzavřeny základní školy a žáci přechází na distanční výuku.

Distanční způsob vzdělávání bude probíhat od středy 14. 10. do pátku 23. 10.

Na dny 26. 10 a 27. 10. stanovilo MŠMT dny volna (pak je den státního svátku a plánované podzimní prázdniny).

Prezenční výuka by měla opět začít v pondělí 2. 11. 2020. Aktuální informace budou zveřejněny na těchto stránkách .

Distanční výuka bude probíhat ve virtuálních třídách v programu TEAMS v prostředí Office.com. Žák se přihlásí na stránky teams.office.com, přihlašovací údaje jsou ve tvaru: prijmeni@zak.zskorycany.cz. Heslo žáci obdrželi ve škole POZORNĚ SI V PODROBNÉM NÁVODĚ PŘEČTĚTE POMOC K HESLU.

V případě problémů s přihlášením se obraťte na pana učitele Martina Prachaře (mail: prachar@zskorycany.cz, tel. 573 376 053). Podrobnější návod najdete ZDE.  Můžete se přihlásit i přes portál  office A 365

Prosíme Vás o shovívavost a spolupráci – sladění všech účtů a funkcí může chvíli trvat. Všem problémům věnujeme maximální pozornost.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme, ať se práce dětem daří. Společně to zvládneme.

Stravování

Žáci mají i při distančním vzdělávání nárok na dotovaný oběd ze školní jídelny. Tyto obědy bude možnost si vyzvednout do vlastních jídlonosičů ve školní jídelně v době od 11.00 do 13.00. Pokud nebudete mít o obědy zájem, je potřeba si tyto obědy odhlásit!

Zápůjčka techniky

Pokud byste potřebovali zapůjčit pro školní práci dětí potřebnou techniku, obraťte se předem na vedení školy (telefonicky, mailem). Domluvíme se na termínu předání a po podepsání smlouvy o výpůjčce Vám notebook nebo tablet zapůjčíme.

Vytvořeno: 13. 10. 2020
Poslední aktualizace: 1. 11. 2020 21:49