Navigace

Obsah

Projekt Výuka Sebeobrany

Typ: ostatní
logo Zlínského kraje Poslední hodiny projektu Výuka sebeobrany pro žáky 6.–9. tříd proběhly ve čtvrtek 14. 12.

Projekt rozšířil naše učivo o základy sebeobrany. Žáci 6. až 9. třídy měli celkem 6 vyučovacích hodin věnovaných této problematice. Učit sebeobranu není jednoduchá záležitost, a tak se tohoto úkolu zhostili odborníci z "akademie jiu-jitsu" Draculino Kroměříž.

Žáci byli doslova hozeni do mnoha situací, které by mohly vést k ohrožení jejich zdraví, a učili se, jak se v té či oné situaci zachovat. Někteří si ještě o přestávce zkoušeli různé hmaty a chvaty! Věříme, že i ti žáci, kteří tomuto tématu neholdují, si odnesli alespoň základní techniky a hlavně základní pravidlo "pokud můžeš, utíkej".

Projekt Výuka sebeobrany byl spolufinancován Zlínským krajem.

logo Zlínského kraje


Vytvořeno: 23. 1. 2024
Poslední aktualizace: 23. 1. 2024 11:16
Autor: Mgr. Martina Lungová