Navigace

Obsah

Průběh Adventních dílen 2019

Typ: ostatní
Adventní dílny – tvoření v novém prostředí naší školy.

Adventní dílny – tvoření v novém prostředí naší školy.

Po rekonstrukci se prostory školy otevřely pro vlastní tvorbu rodičů s dětmi. Byly připraveny prostory dílen, šití, vaření, ručních prací, multimediální učebna a promítání… Tedy pekly se a zdobily perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky… k mlsání jsme poseděli u kávy a čaje. U toho nám „zatančili“ naprogramovaní roboti, v dílnách byl vytvořen krásný anděl a do toho se další promítal…
Děkuji M. Palmeové, Z. Bieberovi, M. Prachařovi a rodičům s dětmi. Společný čas adventního – předvánočního tvoření jsme si užili a další setkání bude následovat před Velikonocemi…

Vánoční čas radostný a novým rokem ve zdraví na těle i na duši přeje

V. Jansa


Vytvořeno: 19. 12. 2019
Poslední aktualizace: 19. 12. 2019 13:06
Autor: Ing. Martin Prachař