Navigace

Obsah

Rodičům našich dětí

Typ: ostatní
Pozdrav ze školy a žádost o vyplnění dotazníku

Vážení rodiče,

chceme Vám vyjádřit podporu v této obtížné době a požádat Vás o zpětnou vazbu na naši práci.

Ze dne na den jsme se ocitli v situaci, kdy musíme zcela změnit způsob práce. Stejně jsou na tom děti, rodiče a učitelé v řadě dalších zemí na světě. Bereme to jako výzvu, učíme se nové věci. Vypadá to, že současná situace ještě nějakou dobu potrvá, proto bychom rádi znali Váš pohled na to, co a jak děláme.

Nechceme patřit mezi školy, které děti (a rodiče) zahlcují množstvím úkolů. Zároveň nám velmi záleží na tom, aby se děti v rámci svých možností posouvaly dál. Uvědomujeme si, že současná situace na rodiče klade větší požadavek na čas věnovaný vzdělávání svých dětí, zvláště u rodičů dětí na 1. stupni.

Snažíme se zadávat úkoly tak, aby děti měly možnost si utvrdit dosavadní znalosti a aby i měly možnost se posunout dál. Víme, že nemůžete nahrazovat výklad učitele a ani to po Vás nechceme. Pokud dítě nerozumí zadanému úkolu, učivu, má vždycky možnost obrátit se na učitele. Vy i dítě nám můžete napsat mail, ozveme se Vám a budeme spolu hledat řešení, jak dítěti pomoci. Mějte však prosím na paměti, že každý máte jiné možnosti vybavení a učitel se snaží oslovit všechny děti ve třídě. Jsou třeba rodiny, kde se o počítač musí dělit více dětí.

Pokud nemáte možnost se dostat k zadaným úkolům přes webové stránky, je možné se pro úkoly stavit jednou za týden ve škole.

Abychom mohli výuku na dálku vést co nejlépe, potřebovali bychom vědět, jaké prostředky máte k dispozici a jak výuku doma zvládáte. Připravili jsme proto krátký dotazník a prosíme Vás o jeho vyplnění. Dotazník je anonymní, vyplňujete pouze třídu Vašeho dítěte. Pokud máte více dětí, vyplňte prosím dotazník za každé dítě. Dotazník vyplníte přes odkaz, který jsme Vám zaslali na mail. Pokud Vám odkaz nepřišel, napište na mail zastupce@zskorycany.cz, odkaz Vám pošleme.  Děkujeme.

Máte-li k výuce jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit, budeme se snažit Vám maximálně vyjít vstříc.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za Váš čas a podporu, vážíme si toho.

Přejeme Vám klidné dny, ať Vám děti dělají radost a ať jste zdraví.

 
S pozdravem učitelé ZŠ Koryčany
 

Vytvořeno: 6. 4. 2020
Poslední aktualizace: 6. 4. 2020 13:29
Autor: Mgr. Martina Lungová