Navigace

Obsah

Sportovně branný den 31.5. 2019

Typ: ostatní
Školní olympijské hry

Sportovně branný den – Školní olympijské hry

  V pátek 31. 5. 2019 se konaly na fotbalovém hřišti olympijské hry naší školy. Před vypuknutím boje o medaile jsme si připomněli základní myšlenky olympijských her, byl zapálen olympijský oheň a zazněla hymna České republiky. Závodilo se v patnácti disciplínách, ne všechny byly zaměřeny na fyzickou zdatnost. Byla potřeba týmová spolupráce, dále týmy prokázaly znalosti v poskytování první pomoci nebo dopravních značkách. Střílelo se ze vzduchovky, z luku, praku, míčem na bránu, … Závodnice a závodníci podali dobré výkony, sluníčko nás ten den po dlouhé době překvapilo a svítilo ostošest, párky nám chutnaly, zkrátka prožili jsme pěkný den.

  Děkujeme za spolupráci a spoluúčast také panu Petru Posoldovi, paní starostce, Klubu rodičů a přátel školy.

 Fotky ZDE.


Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 3. 6. 2019 13:19
Autor: Správce Webu