Navigace

Obsah

Výuka pokračuje

Typ: ostatní
Výuka pokračuje 1Vážení rodiče, milí žáci, na stránkách školy, v záložce Informace ze tříd, je v každé třídě uvedeno zadání k domácí práci (buď přímo napsané, nebo od 6.–9. třídy v sekci E-learning – domácí úkoly).

Mimořádné opatření o uzavření škol platí do odvolání. Nejméně to bude 14 dnů, nicméně někteří odborníci hovoří až o 4 týdnech. Je proto nutné, aby žáci věnovali čas svému vzdělávání. Úkoly pro žáky nejsou zadávány s tím, že rodiče budou doma svoje děti učit, a suplovat tak práci školy. Větší část tvoří opakování, nové učivo je zpracováno formou prezentací, práce s výukovými texty, pracovními listy, využijeme on-line cvičení…

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na daného vyučujícího. Je také možné po domluvě s daným vyučujícím si přijít pro zadání domácí práce do školy. Kontakty na jednotlivé vyučující najdete na webových stránkách školy (sekce Škola –> informace o škole –> pracovníci školy –> zaměstnanci školy).

Děkujeme Vám za spolupráci. Věříme, že daný čas dobře využijeme a že i v nenadálých změněných podmínkách se dokážeme posunout dál. Přejeme Vám, ať se Vám práce daří.


Vytvořeno: 11. 3. 2020
Poslední aktualizace: 6. 4. 2020 13:36
Autor: Mgr. Martina Lungová