Navigace

Obsah

Exkurze žáků do planetária v Brně

Ve středu 14. února 2018 se žáci 6. třídy, 7. třídy a někteří žáci 8. třídy vydali na výlet do brněnského planetária. Do Brna jeli v 9. hodin dopoledne autobusem a poté navštívili planetárium na Kraví hoře. Všem se exkurze velmi líbila. V závěru výletu navštívili ještě McDonald.
Některé zážitky...
První hodinu jsme byli ve škole a v 9.00 jsme vyjeli směr Brno. Pořad začal v 11.30 a v 12.40 to skončilo. Myslím, že všem se to líbilo. Po cestě domů jsme se stavili na jídlo a 14.45 jsme dojeli domů.“ Sophie, 7. tř.

„Líbilo se mi, jak jsme seděli a dívali se nahoru na hvězdy a planety.“ František, 7. tř.

„Když jsme šli na jídlo do KFC, potkal jsme známého komika Zdeňka Izera.“ Michal, 7. tř.

„Celkově hodnotím exkurzi kladně, protože planety mě zajímají. Na začátku jsme odjeli po první vyučovací hodině. Představení se mi ale nelíbilo, protože skoro všechny informace o planetách jsem věděl. Jediné, co se mi líbilo, je otáčející se obrazovka. Po představení jsme vyrazili na autobus. Stavili jsme se na fast food a potkali jsme komika Zdeňka Izera.“ Martin, 7. tř.

„Líbilo se mi, že jsem se nemusel učit, ale mohl se dívat na poučné obrázky v planetáriu.“
Richard, 7. tř.

„V planetáriu se mi to líbilo. Nejlepší byly zvěrokruhy.“ Marianna, 6. tř.

„Výlet do planetária se mi líbil. Planetárium bylo pěkné a dozvěděli jsme se plno zajímavých informací. V autobuse byla zábava a McDonald byl super. Celkově jsem si to moc užila.“

Veronika, 6. tř.

„Na výletu se mi líbilo všechno kromě cen v McDonaldu. Byl to moc hezký výlet.“ Vanessa, 6. tř.


„V planetáriu to bylo moc super. Naučila jsem se něco nového a taky poučného. Celkově byl výlet super.“ Nikola, 6. tř.

„Výlet byl povedený. V planetáriu se daly dozvědět zajímavé věci o planetách a něco i o mlhovinách. Celkově se mi to moc líbilo.“ Kristýna, 8. tř.

„Mně se výlet moc líbil. Program byl úžasný, nečekala jsem, že 3D film bude tak dechberoucí :-) Na výletě nechyběla ani akce! Na minulém jsme chytali vlak, teď autobus. Jsem ráda, že jsem mohla jet.“ Iveta, 8. tř.