Úklid Koryčan

Úklid Koryčan Ve čtvrtek 5. dubna jsme se připojili k celorepublikové akci úklidu naší země. Dobrovolně se nás ze všech tříd druhého stupně naší školy přihlásilo celkem padesát osm. Vydali jsme se do tří lokalit našeho města (Floriánek, Cihelny, okolí zámku) a tam jsme sbírali odpad, který někteří občané vyhodili do volné přírody. Společně se třemi učiteli jsme sesbírali celkem 14 pytlů odpadků. Chtěli bychom poděkovat městu Koryčany, že nám pomohlo poskytnutím pracovních rukavic a pytlů, do kterých jsme odpadky sbírali.

Marian Šandor - žák 6. třídy natočil 5. dubna při úklidu v Koryčanech toto video, které ještě ve svém volném čase upravil. Tímto mu chceme moc poděkovat.

Zde na této adrese níže pod textem můžete na kanále základní škola Koračany zřízenou na youtube.com shlédnout video-Úklid Koryčan.

Přejeme pěknou podívanou...

Vytvořeno: 18. 4. 2018