Adaptační kurz šestých tříd

Adaptační kurz šestých tříd 1 Seznamovací kurz šesťáků

Adaptační pobyt 6.A

Ve dnech 5.–6. 9. se uskutečnil adaptační pobyt pro žáky šesté třídy, který měl prohloubit týmového ducha třídy. Umožnil dětem společné zážitky a příjemně nastartoval vstup na druhý stupeň základní školy. Místem pobytu žáků byl Les Park Vřesovice, který skýtá řadu sportovního vyžití a pohodlné ubytování. Program byl zaměřen na vzájemnou spolupráci, tvořivost a důvěru vůči sobě navzájem. Nechyběla ani noční stezka odvahy. Dětem se pobyt líbil a všichni jsme si ho užili.

Mgr. Michaela Palmeová

Adaptační kurz 6.B

Druhý stupeň přivítal šestou B dvoudenním adaptačním kurzem v rekreačním areálu Kamínka u Roštína. I počasí se rozhodlo s námi kamarádit, a tak jsme si užili dva dny sluníčka, pohybu, her a pohody. Tématem celé akce byla spolupráce. Vyzkoušeli jsme si spolehnout se jeden na druhého, zjistili jsme něco nového o svých spolužácích a už teď se těšíme na další zážitky, které nám tento školní rok přinese.

Mgr. Veronika Flídrová

foto ZDE.