Navigace

Obsah

Hory 2020

Typ: ostatní
Lyžníci 2020

HOU, HOU, HOU…

Pozdrav ze zasněžených plání vrcholů Jeseníků, z chaty „starých dobrých časů“ – Švýcárny - dolehl až do Koryčan. 21 lyžníků lyžovalo o 106, neustále popoháněni náčelníkem kurzu slovy „ zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když bude intenzívní“… Lyžařská maturita závěrem obsahovala sjezd podél vleku, přes terénní vlny, mezi stromy, následoval slalom a podjíždění překážek, pak na skokánek a cíl byl v hlubokém prašanu….
Dělo se tak v nadmořské výšce více než 1300 m.n.m., s cca metrem sněhu, tratí  a vlekem  pro naše lyžníky  na míru šité s cenou opravdu lidovou – 540,-Kč na den včetně výtečné kuchyně „borůvkové“….
Díky patří též kolegovi Mirkovi a sestřičce Lucii…A abych nezapomněl – užili si to s námi i někteří lyžníci „mazáci a machři“, které to lyžování asi chytlo…J

Náčelník V. Jansa


Vytvořeno: 11. 3. 2020
Poslední aktualizace: 11. 3. 2020 08:10
Autor: Ing. Martin Prachař