Navigace

Obsah

Od středy 18. 11. začíná pro 1. a 2. třídu opět prezenční výuka.

Typ: ostatní
Těšíme se!

Od středy 18. 11. začíná pro 1. a 2. třídu opět prezenční výuka. Vyučování bude probíhat v běžném čase podle daného rozvrhu.

Vzhledem k současné epidemické situaci budeme dodržovat daná hygienická opatření. Součástí těchto opatření je nutnost, aby žáci měli s sebou alespoň dvě roušky a sáček pro jejich uložení, při práci ve třídě i pohybu na chodbách je nutné dodržovat pravidla ochrany zdraví (udržovat rozestupy, pravidelná dezinfekce rukou). Podrobné informace sdělí žákům třídní učitelky. Není povolen zpěv a sportovní činnost, žáci budou dle možností chodit na vycházky. Ve třídách se bude pravidelně několikrát během výuky větrat, svrchní oděvy si proto budou žáci brát do tříd.

Bude zajištěno, aby se co nejméně potkávali žáci z různých tříd. Ve školní družině budou žáci rozděleni v odděleních podle tříd. Ve školní jídelně budou platit pravidla pro střídání podle tříd a odběr jídla dle nařízení hygieny a MŠMT.

Žáci, kteří chodí na obědy do školní jídelny, budou mít od 18. 11. automaticky přihlášené obědy. V případě dotazů ohledně stravování se obraťte na vedoucí školní jídelny, tel. na webu školy.

V případě dotazů ohledně provozu školy se můžete obrátit na ředitele, případně zástupkyni ředitele školy, telefony najdete na webu školy.

Vnímáme, jak náročná byla distanční výuka pro žáčky, rodiče i pro vyučující. Děkujeme všem za zvládnutí a přejeme lepší – zdravé – časy.

V. Jansa, ředitel školy

M. Lungová, zástupkyně ředitele
 


Vytvořeno: 13. 11. 2020
Poslední aktualizace: 13. 11. 2020 14:16
Autor: Mgr. Martina Lungová