Navigace

Obsah

Ohlédnutí za vánočním časem II

Typ: ostatní
Společné vánoční koledování

Společné vánoční koledování

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si ve škole na Masarykově ulici zpříjemnili společným zpíváním u stromečku. Každá třída si nachystala vánoční píseň – zazněla tradiční moravská koleda Pásli ovce Valaši, píseň O Vánocích od Nikol, Půlnoční od Václava Neckáře, známé Rolničky, ale v anglické a německé verzi, koleda Vondráši, Matúši zahraná na boomwhackery, a dokonce vánoční píseň s vlastním textem na známý nápěv. Krásné svátky a vše dobré do nového roku nám zavinšoval pan ředitel a s písní Vánoce, Vánoce přicházejí, kterou si připravili naši učitelé, jsme se rozešli ke stromečkům do tříd. Děkujeme všem žákům i učitelům za nasazení, které přípravě a průběhu společného zpívání věnovali.

Mgr. Martina Lungová


Vytvořeno: 8. 1. 2020
Poslední aktualizace: 9. 1. 2020 08:15
Autor: Ing. Martin Prachař