Navigace

Obsah

Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark

Typ: ostatní
Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark 1 Velké díky!

V sobotu 27.  11.  se konalo na náměstí slavnostní zahájení adventní doby.  Byl rozsvícen vánoční strom, od 16 hodin mohli přítomní  zhlédnout program, už od 14 hodin se konal vánoční jarmark.

Na programu se podíleli také žáci naší školy – třeťáci a čtvrťáci se svými učitelkami nacvičili pásmo básniček, scénku a společnou písničku. Všem moc děkujeme! Poděkování patří také rodičům za parádní kostýmy, ve kterých děti vystupovaly.

Další velké díky patří Klubu rodičů a přátel školy: za výrobu vánočních dekorací, za prodej těchto výrobků i výrobků našich žáků, za prodej občerstvení, za vánoční čaj a svařák. Velmi si vážíme toho, že si rodiče a prarodiče našich žáků našli čas a obětavě ho věnovali práci pro naše děti.

Děkujeme také všem, kteří nás zakoupením výrobků nebo občerstvení podpořili.

Výtěžek bude věnován našim žákům, například na uhrazení cesty do divadla, mikulášského překvapení, příspěvky na lyžařský kurs, …


Vytvořeno: 7. 12. 2022
Poslední aktualizace: 8. 12. 2022 19:35
Autor: Mgr. Martina Lungová