Navigace

Obsah

Sběr šípků

Typ: ostatní
Sběr šípků 1 Během měsíce října jsme ve škole zorganizovali soutěž ve sběru šípků pro žáky 5. až 9. tříd.

Soutěž vyhlásil školní parlament a ekotým pod vedením pana učitele R. Šuhaje. 

Zde je jeho shrnutí celé akce:

Žáci byli velice aktivní a mnozí se nespokojili se sběrem několika hrstí, ale naopak přinesli i celé tašky. Když si člověk uvědomí, jak trnitá je cesta ke sbírání šípkových plodů, tak je výsledek vskutku obdivuhodný. 

Nejvíce šípků přinesla Petra Balánová, za ní se umístil Kryštof Svačina a na krásné třetí místo se postavila Michaela Šumberová. Děkujeme tímto vítězům, ale rovněž nezapomínáme na všechny další žáky, kteří se do této akce zapojili, neboť i oni mají náš vděk a obdiv.  Všichni zúčastnění žáci budou proto odměněni.

Tato akce byla iniciována školním parlamentem, který má nové složení a hlavně hodně chuti do práce na zajímavých projektech. O to důležitější je, jak úspěšný tento první krok byl, a dalo by se tedy říci, že lepší motivaci jsme si ani nemohli přát. 


Vytvořeno: 7. 11. 2022
Poslední aktualizace: 7. 11. 2022 15:17
Autor: Mgr. Martina Lungová