Navigace

Obsah

Vojta je třetí nejlepší programátor kategorie ZŠ ve ZLÍNSKÉM KRAJI!!!!!!!

Typ: ostatní
Výsledky Krajské kolo - Uherský Brod 21.4. 2023

Bronzový Vojta

V pátek 21.4. se na Gymnáziu JAK a JŠ s právem SJZ Uherský Brod uskutečnilo krajské kolo v programování, kterého se zúčastnil i žák sedmé třídy Vojtěch Nerad.  Aby se Vojta vůbec mohl zúčastnit krajského kola, tak se do něj musel kvalifikovat v kole okresním , které proběhlo 21.2. 2023 na OA Kroměříž.

V obou dvou soutěžích si Vojta jako svůj programovací jazyk zvolil jazyk C#.

v Uh. Brodě dostal za úkol naprogramovat celkem čtyři úkoly - Bludiště, Kalkulačku, Puzzle a Tetris.Svého úkolu se Vojta zhostil skvěle, protože v konkurenci škol z Uh.Brodu, Vsetína, Otrokovic a Kroměříže se doprogramoval k naprosto úžasnému a skvělému

TŘETÍMU MÍSTU!!!!!!!!!!!!!!!

Vojtovi moc blahopřejeme, děkujeme za skvělou reprezentaci nejen naší školy , ale i města Koryčany.

Do dalšího programování mu přejeme pevné nervy , hodně radosti z programování a ať mu chuť do práce co nejdéle vydrží.

 

Ing. Martin Prachař

Více o krajském kole ZDE.

 

Vojta

Diplom

 


Vytvořeno: 26. 4. 2023
Poslední aktualizace: 26. 4. 2023 17:13
Autor: Správce Webu