Navigace

Obsah

Zápis do 1. třídy

Typ: ostatní | náš tip
Zápis do 1. třídy 1Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na zápis do 1. třídy. Zápis se bude konat ve středu 1. 4. 2020 v čase od 15.00 do 18.00 v budově 1. stupně základní školy (Náměstí 106).

Bližší informace najdete v přiloženém dokumentu. Také Vás zveme na setkání předškoláků, budete mít možnost si prohlédnout školu, seznámit se s vedením školy a s vyučujícími, představíme Vám náš vzdělávací program a pilíře, na kterých stavíme při vzdělávání dětí. Pokud budete potřebovat další informace, napište nám nebo zavolejte.

Těšíme se na vás.

Připisujeme pár slov o naší škole:

Ve škole učíme podle vlastního školního vzdělávacího programu Cesta poznání. Tento název jsme zvolili proto, abychom zdůraznili, že je pro nás ve vzdělávání důležitá cesta – proces. Ve škole se snažíme vytvářet vstřícnou a bezpečnou atmosféru, jde nám o to, aby si děti udržely chuť a touhu po poznávání nových věcí, klademe důraz na budování dobrých vztahů k sobě samým, k ostatním lidem i okolnímu světu. Chceme, aby všechny děti dosahovaly svého osobního maxima, proto podporujeme různé formy individualizace.

V 1. třídě se děti budou učit číst, psát a počítat, budou se zdokonalovat ve výtvarných činnostech, tvoření z papíru a keramiky, v posilování tělesné kondice, v rámci předmětu prvouka se budou seznamovat se světem kolem sebe. Už od 1. ročníku budou mít výuku anglického jazyka, ve které se seznámí s anglickým jazykem pomocí her, říkanek, písniček, pohybových aktivit a poslechu.

Snažíme se vytvářet příležitosti pro celkový rozvoj dítěte, rádi chodíme při výuce s dětmi ven, dáváme možnost k rozvoji manuální zručnosti (s tím souvisí i náš současný projekt Rozvoj přírodovědného a technického – praktického vzdělávání v ZŠ Koryčany).

 

oznameni_Zapis_2020_01.pdf (417.77 kB)

oznameni_Zapis_2020_02.pdf (183.25 kB)


Přílohy

Vytvořeno: 10. 3. 2020
Poslední aktualizace: 11. 3. 2020 09:14
Autor: Mgr. Martina Lungová